Čaj English Tea Shop Calm Me

109,00 

Organický bylinný čaj se skořicí, mátou peprnou, lékořicí a levandulí

Caffeine – free

 Složení: organická skořice, organická máta peprná, organická lékořice, organická levandule

Hmotnost:  30 g

Příprava: 1 sáček na 300ml šálek, zalít 100°C vodou, louhovat 3-5 minut. Pro vytvoření ledového nápoje po vylouhování čaj zchlaďte v lednici nebo přidejte kostky ledu.

Obsahuje lékořici – lidé s vysokým krevním tlakem by se měli vyvarovat nadměrné konzumaci.

 

 

 

 

 

 

 

Čajová značka English Tee Shop je jednou z mála bio certifikovaných čajů na trhu, které jsou prodávány za přiměřenou cenu vzhledem k jejich kvalitě a certifikaci. Záruka certifikace Bio a Fairtrade je pro zákazníky velmi důležitá, svědčí o jednoznačné kvalitě čaje za přiměřenou cenu a zároveň potvrzuje, že farmáři, kteří čaj pěstují dostávají dobře zaplaceno, nezatěžují půdu škodlivými chemickými hnojivy, nezanechávají za sebou v podstatě žádné uhlíkové emise a tím značným dílem přispívají k udržitelnému rozvoji své oblasti.

Čajoví someliéři English Tee Shop pracují s velkou péčí na tom, aby jste si vychutnali dlouhou řadu dodávaných produktů od základního English Breakfast až po velké množství bylinkových směsí, tak, aby pro vás byla jejich konzumace skutečným požitkem.

Cílem společnosti English Tea Shop je, starat se zodpovědně o své pracovníky a pomáhat jim v jejich dalším růstu. Proto na Sri Lance zbudovali vlastní akademii pro školení a rozvoj lidí s nabídkou kurzů v práci s počítačem, manažerských dovedností ale i procvičování ve znalosti angličtiny. Cílem je vybudovat silný, sebevědomý tým a zlepšovat kvalitu života všech svědomitě pracujících lidí. Proto také hlavním heslem ETS je: LOVE CARE CHANGE.

Firma English Tee Shop je díky svému komplexnímu přístupu k práci, lidem a přírodě uznávaná po celém světě a její výrobky zařadily do svého portfolia tradiční obchodní domy věhlasných jmen jako jsou Harrods, Selfridge, Debenhams, WH Smiths, Historical Royal Palaces, Geleries Lafayette, TKMaxx nebo Homesence.

Levandule je oblíbená pro své zklidňující schopnosti, které se projevují i na psychice člověka při bolestech hlavy, nervozitě, závratích, depresích, nespavosti. Člověka zároveň energizuje a pozdvihuje ducha celkovým zlepšením nálady. Na pokožku má hojivé účinky, je antiseptická, antibakteriální a protizánětlivá. Levandule podporuje tvorbu nových buněk, má regenerativní účinky. Mimo jiné ulevuje od bolesti svalů a revma.

Cejlonská skořice obsahuje celou řadu účinných a zdraví prospěšných látek jako silice, které obsahují cinnamaldehyd (aldehyd kyseliny skořicové, phellandrin a eugenol), bílkoviny, sacharidy, vlákninu, minerály jako vápník, železo, hořčík, fosfor, mangan, draslík, měď, zinek, sodík, selen, nenasycené mastné kyseliny, vitaminyC, E, K, lutein, betakaroten, kyselinu listovou a kyselinu pantotenovou. Cejlonská skořice uklidňuje a podporuje pozitivní energii, posiluje imunitní systém, snižuje cholesterol v krvi, reguluje hladinu cukru v krvi, podporuje krevní oběh a má výrazné protizánětlivé účinky. Dámy potěší, že zrychluje metabolismus a mírní chuť na sladké.

 

 

Další informace

Hmotnost 0.08 kg
Katalogové číslo: 57840 Kategorie: Štítek: