Čaj English Tea Shop Beautiful Me

109,00 

Organický bylinný čaj s heřmánkem, pupečníkem obecným, ibiškem, skořicí, červeným keřem rooibos a růžovými okvětními plátky

Promyšlená kombinace bylin pro ženy, které aktivně pečují o svou krásu a zdraví

Složení: heřmánek bio (22.5%), gotu kola bio (pennywort) (21%), ibišek bio (16%), skořice bio (12%), rooibos bio (9%), kakao bio (9%), pomerančová kůra bio (5%), červená řepa bio (3%), brusinková šťáva bio (2%), okvětní plátky růže bio (0.50%)

Hmotnost:  30 g

Příprava: 1 sáček na 300ml šálek, zalít 100°C vodou, louhovat 3-5 minut. Pro vytvoření ledového nápoje po vylouhování čaj zchlaďte v lednici nebo přidejte kostky ledu.

 

 

 

 

 

 

 

Čajová značka English Tee Shop je jednou z mála bio certifikovaných čajů na trhu, které jsou prodávány za přiměřenou cenu vzhledem k jejich kvalitě a certifikaci. Záruka certifikace Bio a Fairtrade je pro zákazníky velmi důležitá, svědčí o jednoznačné kvalitě čaje za přiměřenou cenu a zároveň potvrzuje, že farmáři, kteří čaj pěstují dostávají dobře zaplaceno, nezatěžují půdu škodlivými chemickými hnojivy, nezanechávají za sebou v podstatě žádné uhlíkové emise a tím značným dílem přispívají k udržitelnému rozvoji své oblasti.

Čajoví someliéři English Tee Shop pracují s velkou péčí na tom, aby jste si vychutnali dlouhou řadu dodávaných produktů od základního English Breakfast až po velké množství bylinkových směsí, tak, aby pro vás byla jejich konzumace skutečným požitkem.

Cílem společnosti English Tea Shop je, starat se zodpovědně o své pracovníky a pomáhat jim v jejich dalším růstu. Proto na Sri Lance zbudovali vlastní akademii pro školení a rozvoj lidí s nabídkou kurzů v práci s počítačem, manažerských dovedností ale i procvičování ve znalosti angličtiny. Cílem je vybudovat silný, sebevědomý tým a zlepšovat kvalitu života všech svědomitě pracujících lidí. Proto také hlavním heslem ETS je: LOVE CARE CHANGE.

Firma English Tee Shop je díky svému komplexnímu přístupu k práci, lidem a přírodě uznávaná po celém světě a její výrobky zařadily do svého portfolia tradiční obchodní domy věhlasných jmen jako jsou Harrods, Selfridge, Debenhams, WH Smiths, Historical Royal Palaces, Geleries Lafayette, TKMaxx nebo Homesence.

Pupečník asijský - účinky

Gotu kola čii Pupečník asijský je vytrvalá popínavá rostlina, který se táhne do výšky až dvou metrů. Listy jsou velké, dužnaté a mají zajímavý tvar. Jedněm připomíná mozkovou hemisféru a druhým zase srdce. Květy jsou zelenkavé, časem se zabarví do červené nebo fialové barvy. Plody Gotu kola mají tvrdou slupku s hnědou barvou. Domovinou této rostliny je Asie, její pěstování se však rozšířilo i na kontinent Austrálie a v jižní cíp Afriky. Gotu kola vyrůstá v bažinách, mokřadech a na březích řek.

Gotu kola má mnoho  zdraví prospěšných účinků. V Asii jí přezdívají “potrava pro mozek”, protože příznivě ovlivňuje mentální a poznávací funkce. Tím je prospěšná lidem po prodělaném infarktu, či mrtvici, kteří se znovu učí základním věcem jako mluvení, psaní nebo čtení. Má vliv na mozkové pochody, zvyšuje koncentraci, zlepšuje paměť, pomáhá déle udržet pozornost a posiluje centrální nervovou soustavu. Přispívá k lepšímu prokrvení mozku a je tedy skvělým pomocníkem pro studenty nebo manažery.

Gotu kola se užívá při psychických problémech, zmírňuje úzkosti, deprese a pomáhá se lépe vypořádat s přicházejícím stresem. Zlepšuje spánek a zmírňuje bolesti hlavy plynoucí ze stresu či neklidu. Posiluje psychickou kondici a vitalitu. Časopis Journal of Clinical Psychopharmacology 2000 uveřejnil pokus, kdy byli lidé podrobeni náhodným hlasitým zvukům v uzavřené místnosti. Ti, kteří užili Gotu kola, měli výrazněji menší lekaci reakce než ti, co užili placebo.

Gotu kola má protizánětlivé účinky, je prospěšná při zánětech močových cest, kdy čistí celou močovou soustavu. Zmírňuje příznaky revmatismu a můžeme ji využít jako podpůrný prostředek při Alzheimerově chorobě, cukrovce typu II. a cirhóze jater. Zlepšuje krevní oběh a zprůchodňuje cévy. Zabraňuje vzniku křečových žil, zmírňuje otoky a krevní sraženiny. Gotu kola má především antioxidační, protizánětlivé a uklidňující účinky.

 

Další informace

Hmotnost 0.08 kg
Katalogové číslo: 57260 Kategorie: Štítek: