Cabernet Sauvignon Bublinka Rosé

189,00 

Vinařství Pavel Binder

Cabernet Sauvignon Bublinka Rosé 2018

Moravské zemské víno perlivé suché

Vinařská podoblast Velkopavlovická

Obsah alkoholu 10,5 % obj.

Objem láhve 0.75 l

 

Doporučujeme podávat vychlazené s jahodou.

 

 

 

 

 

 

Bublinka patří mezi speciality, které vinařství vyrábí. Jemné, nevtíravé perlení vínu dodává svěžest a lehkost. Speciální technologii sycení Bublinky zajišťuje rakouská firma. Sycení vína probíhá velmi pomalu, po dobu několika měsíců a díky tomu je víno velmi jemné a svým projevem připomíná ta nejlepší italská Prosecca. Ve víně ucítíte jemné aroma lesních jahod a malin s příjemnou kyselinkou v závěru. Bublinky podtrhují svěžest a lehkost vína.

Historie Rodinného vinařství Pavla Bindera sahá do roku 1999. Tento rok je mezníkem, v němž se od tradičního vinařství provozovaného v rodině po desítky let přešlo k profesionálnímu způsobu pěstování hroznů a výroby vína.

V roce 2008 zahájil vinař Pavel Binder na svých vinicích přechodné období z klasického ošetřování vinic na ekologické a v roce 2011 získal již první certifikace na vína vyráběná z ekologicky pěstovaných hroznů.

Důkazem kvality a správně zvolené filozofie výroby vína je řada ocenění z prestižních domácích i mezinárodních výstav. Vynikajícím úspěchem se stalo umístění našeho biomoštu Veltlínské červené rané 2011 v soutěži Biopotravina roku 2011 – vítěz kategorie Nápoje.

 

Další informace

Hmotnost 1.2 kg
Kategorie: Štítky: , ,